Tlačová konferencia spustila oficiálne registráciu.

22.2.2018 sme sa rozhovorili o projekte a novinkách pre rok 2018. Zúčastnení sa dozvedeli aká bude nová trasa, čo nás čaká za súťaže. Ale aj o našich sponzoroch a podporovateľoch sme hovorili. Mestá a obce na čele s hlavnými predstaviteľmi miest a obcí si zase prevzali záštitu, aby tak podporili pacientov a rozšírili osvetu o ochorení. 

Stretlo sa nás neúrekom. Zástupcovia médií, pacienti – cyklisti, pacienti – podporovatelia, technická čata, zdraví cyklisti, sponzori, zástupcovia miest a obcí a celebrity, ktoré sa rozhodli svojím celým telom podporiť našu akciu. Slova sa ujala, teda začala spievať Katka Ščevlíková, ktorá nám oživila spomienky na našu cyklo – hymnu.

Nás nikto nezastaví“, Katka Ščevlíková a Peci Uherčík

Hymna k projektu: „Od Tatier k Dunaju, na bicykli aj napriek skleróze multiplex.“

Je to štvrtýkrát, kedy sa vyberú pacienti spoločne so zdravými cyklistami za chrbtom na trasu od Tatier k Dunaju. Opäť vyrážajú spod Tatier zo Štrbského Plesa od Hotela FIS križujú jednotlivé mestá a obce Slovenska, aby 26.5.2018, deň pred Slovenským národným dňom sclerosis multiplex dorazili do Bratislavy na Hviezdoslavovo námestie. Tu už na nich čakajú slávni bubeníci Campana Batucada. Zaspievať príde slávna trojka LA GIOIA.

Pelotón sa bude šinúť cez Liptovskú Kokavu. Liptovský Mikuláš. Kúpele Lúčky a obec Lúčky. Dolný Kubín. Terchovú. Žilina – Predsedníčka ŽSK. Plevník-Drienové. Považská Bystrica. Trenčianske Teplice. Trenčín. Nové Mesto n. Váhom. Piešťany. Nitra. Trnava. Bratislava – hl. mesto SR.  Staré Mesto Bratislava. 

Primátori a starostovia miest a obcí sa aktívne zapájajú do celej organizácie a osvety.  Prevzali záštitu a pripravujú adekvátny program s privítaním na námestiach. Súčasťou je samozrejme aj osobná cyklovačka pracovníkov úradov s pelotónom. Na túto časť spolupráce sa už veľmi tešíme.

Sponzori sa veľkou mierou pričiňujú o úspešný priebeh a  celú prípravu organizácie podujatia. Ďakujeme za prístup všetkých sponzorov a podporovateľov.

Ešte stále majú možnosť aj ďalší. Či už firmy alebo jednotlivci. Celkovú balíčkovú ponuku posielame na požiadanie.

Píšte na: nadej zavináč nadej bodka net

Tlačová konferenciaoficiálne spustenie registrácie