Partneri

 Náš spoluorganizátor: 

NAŠI SPONZORI, PODPOROVATELIA a PARTNERI
VĎAKA VAŠEJ POMOCI A PODPORE SA NÁM DARÍ ZVYŠOVAŤ POVEDOMIE A OSVETU O OCHORENÍ SKLERÓZA MULTIPLEX.
VĎAKA VÁM VIEME PREKONAŤ STRACH A OBAVY, VĎAKA VÁM, AJ KEĎ SME NEVYLIEČITEĽNE CHORÍ, DOKÁŽEME, ŽE NEMOŽNÉ JE MOŽNÉ.
SME NEVYLIEČITEĽNÍ OPTIMISTI.


      ĎAKUJEME VÁM. 


Reklamná agentúra, ktorá stojí pri nás už veľmi dlho. Pomáha nám a bez ich entuziazmu a nadšenia pomáhať nám bez nároku na odmenu, by sme len ťažko dokázali dať verejnosti o nás a našej diagnóze vedieť. ĎAKUJEME.

istropolitana


Generálny sponzor celej akcie Sanofi Genzyme. Sa stal už po druhý krát. Jediná spoločnosť, ktorá využila počas II. ročníka pozvanie na tímový event. Po skúsenostiach z II. ročníka, sa ako jediní podujali opäť podporiť akciu generálnym sponzorstvom.   ĎAKUJEME.


Spoločnosť Renault Slovensko, spol. s r.o. je výhradným zastúpením výrobcu osobných vozidiel značiek Renault a Dacia v Slovenskej republike. Výrazne nás podporuje od I. ročníka Od Tatier k Dunaju. Nebyť pomoci v podobe zapožičania áut Renault, len ťažko by sme zvládli presuny a prevozy. ĎAKUJEME.

r_renault-logo_english-tagline_positive_cmyk_v1


Spoločnosť LIBERTY TRADE, s. r. o. sa venujeme výrobe mestských bicyklov značky LIBERTY.  V roku 2007 pribudla do portfólia spoločnosti značka bicyklov MAYO.  Dlhé roky sa tiež venujeme vývoju bicyklov s pomocným elektrickým motorčekom, ktoré vyrábame už od roku 2009, a v dnešnej dobe máme najširšiu ponuku elektrobicyklov na domácom trhu. Cyklo sponzor nám pomáha od I. ročníka, kedy samotný majiteľ na počesť pacientov odbicykloval na kostitrase celú trasu od Tatier k Dunaju. S výraznými zľavami predáva bicyklujúcim pacientom motorčekové bicykle. Požičiava bicykle. III. ročník opäť odbicykluje na kostitrase. ĎAKUJEME.

logo-mayobike


Hlavné mesto SR Bratislava súhlasilo s partnerstvom a spoluprácou na akcii Od Tatier k Dunaju na bicykli aj napriek skleróze multiplex. Okrem iného nás podporili aj veľkou mediálnou kampaňou. Primátor hlavného mesta SR Bratislava JUDr. Ivo Nesrovnal prevzal záštitu nad podujatím.

ĎAKUJEME. Na spoluprácu sa tešíme.

 


Výrazným finančným sponzorstvom sa podujala podporiť akciu po tretí krát spoločnosť Merck spol. s r. o.. Hoci ešte neboli aktívnymi účastníkmi priamo na bicyklovaní, v III. ročníku sa hodlajú eventu aj osobne zúčastniť. Veľkou podporou sa podujali pomôcť pri zakúpení veľkokapacitného auta Renault Trafic. ĎAKUJEME.


Výborná mediálna podpora spôsobila širokú informovanosť o projekte. Nadácia VÚB sa rozhodla podporiť aktivity v III. ročníku. ĎAKUJEME.


Farma  firma Novartis bola ako prvá v prvom ročníku generálnym sponzorom, ako jediní uverili myšlienke projektu hneď od začiatku. Sponzorujú akciu už tretíkrát za sebou. Druhýkrát po sebe ako „Partner“ ĎAKUJEME.


Farmaceutická spoločnosť Biogen sa opäť rozhodla pre podporu aj v III. ročníku. ĎAKUJEME.

biogen_nove


NUBIUM nás podporuje po prvý krát – spoločnosť, ktorá prenajíma bilboardy a bigboardy. Spoločnosť v súčasnosti prevádzkuje sieť 3 722 billboardov a 111 bigboardových plôch na území Slovenskej republiky. Rozhodli sa nám poskytnúť plochy podľa potreby a zároveň odbicyklovať aspoň jednu etapu spoločne s pacientmi. ĎAKUJEME.

nubium


Coca-Cola  nás podporuje už veľmi dlho. Či už formou materiálnou – občerstvenie na eventoch, alebo aj finančne. Naše eventy si nevieme predstaviť bez Coca-Coly alebo iných veľmi dobrých tekutín. Sme veľmi vďační, že máme tak významného podporovateľa-donnora. ĎAKUJEME.logo-coca-cola


Ďalší skvelí donnori a podporovatelia.

Dopravná polícia – naši skvelí strážcovia. Počas každej sekundy ochraňujú celý pelotón. ĎAKUJEME.

Znak DP nový


Naši ďalší sponzori:

               

Bayer          logo-komplet            zse-nadacia-logo-cmyk            oblekove-logo_lepsie

 

     


Mediálna podpora :

                 


Mestá a obce nás podporujú

         


Záštitu nad podujatím prevzali mestá a obce :