Minister zdravotníctva, primátori a starostovia bicyklujú s eSeMkármi.

Tretí ročník osvetovo charitatívnej akcie Od Tatier k Dunaju na bicykli aj napriek skleróze multiplex sa rozhodli podporiť svojou aktívnou účasťou známe osobnosti politického života.

Pacienti sa tak stretnú na bicykloch napríklad s ministrom zdravotníctva Tomášom Druckerom, primátormi: za mesto Trnava Petrom Bročkom s kolektívom spolupracovníkov z úradu, za mesto Liptovský Hrádok Branislavom Trégerom s kolektívom spolupracovníkov z úradu,  za mesto Dolný Kubín Romanom Matejovom s kolektívom spolupracovníkov z úradu, za mesto Liptovský Mikuláš Jánom  Blcháčom s kolektívom spolupracovníkov z úradu, starostami: za obec Liptovská Kokava Juliusom Porubanom s kolektívom spolupracovníkov z úradu, pracovníci z Mestského úradu Považská Bystrica, … s množstvom ďalších, ktorí sa ešte stále pripravujú a rozhodujú.

Minister zdravotníctva SR Tomáš Drucker pôjde bicyklovať poslednú etapu z Trnavy do Bratislavy v celkovej dĺžke 97 km.  

Primátor mesta Trnava JUDr. Peter Bročka, LL.M. pôjde bicyklovať trasu z Nového Mesta n. Váhom do Trnavy v celkovej dĺžke 65 km.  

Starosta obce Liptovská Kokava  ing. Július Porubän pôjde bicyklovať  trasu z Liptovskej Kokavy do Kúpeľov Lúčky v celkovej dĺžke 48 km. 

Primátor mesta Liptovský Hrádok Mgr. Branislav Tréger, PhD. pôjde bicyklovať  trasu z Liptovskej Kokavy do Kúpeľov Lúčky v celkovej dĺžke 48 km.   

Tímovú cyklovačku vykoná tím FF Sanofi Genzyme (generálny sponzor), prejdú trasu z Litovskej Kokavy do Kúpeľov Lúčky v celkovej dĺžke 48 km

Tímovú cyklovačku vykoná tím FF Biogen, prejdú trasu z z Kúpeľov Lúčky do obce Terchová v celkovej dĺžke 48 km

Tímovú cyklovačku sa chystajú podstúpiť ďalšie firmy a spoločnosti: Renault, Zaren, Roche, Profesia, Pfizer, …