Navštívené mestá Slovenska

Ako prvé „mesto“ bude Hotel FIS, kde sa stretneme o 18:00 h. s pani MUDr. Fedičovou, aby sme spoločne dostali informácie ale aj osobnú debatu s názvom: Roztrúsená skleróza v čase. Zároveň na druhý deň odovzdáme propagačný materiál o SM starostovi obce Štrba Michalovi Sýkorovi. Naša prvá zastávka osvetového charakteru je za nami.

Na druhý deň, kedy štartujeme z Čertovice, naše kolesá nasmerujeme do Brezna. Tu sa na námestí o 12:00 h. stretneme s najvyššími predstaviteľmi mesta na čele s pánom primátorom JUDr. Tomášom ABELOM PhD. Aj tu odovzdáme propagačný materiál o chorobe skleróza multiplex.

Opäť roztočíme naše kolesá a cieľom bude krásne stredoslovenské mesto Banská Bystrica. Na námestí SNP sa stretneme o 16:00 h. s najvyššími predstaviteľmi mesta na čele s primátorom mesta Jánom Noskom ako aj s predstaviteľmi Vyššieho územného celku Banská Bystrica na čele s predsedom BBSK Jánom Lunterom, predsedpm BBSK. Do nálady nám zabubnuje Campana Batucada. Toto si rozhodne nenechajte ujsť.

Poslednou zastávkou so šírením propagačných materiálov bude cieľ celého projektu Bratislava.

Slávnostný príjazd do Bratislavy. Pacienti sa držia vpredu všetci pokope. Za nimi sa vlní pelotón všetkých, ktorí prišli podporiť tento úžasný projekt. Napätie stúpa a už sa začína striedať smútok so slzami šťastia. Vyzerá to, že sme pokorili aj 7-mi ročník OTD ! Je to tak. Bubeníci CAMPANA BATUCADA už bubnujú. Všetci sa valíme cez slávnostnú bránu do priestoru mestskej pláže na Tyršovom nábreží. Je to tak. Dorazili sme. Sme v Bratislave. Ešte príhovor moderátora – Dara Richtera. Ešte poďakovanie organizátora všetkým sponzorom a podporovateľom. Ešte nám zahrá a zaspieva Robo Opatovský s Romanom Mečiarom. A nakoniec…. ešte slávnostné AHOJ v roku 2022 na 8. ročníku OTD.

Všetkých srdečne pozývame na stretnutia s nevyliečiteľnými optimistami bicyklujúcimi takmer 400 km

od Tatier k Dunaju aj napriek skleróze multiplex.