Trasa a Program

Štrbské pleso – Hotel FIS

1.Etapa  21.5.2018

7:30-9:00 h. kontrola registrácie, registrácia nezaregistrovaných a odovzdávanie dresov

7:00 h. Štrbské Pleso – Hotel FIS

8:30 h. fúkanie brány

8:45 h. tlačovka – pacienti s dg. SM, podpredseda vlády Richard Rasi, celebrity – Rasto Sokol, Ivan Tuli, Katka Scevla, Tomas Bezdeda…

9:15 h. príhovor starosta obce Štrba Michal Sýkora

9:20 h. krátky kultúrny program

9:25 h. hymna podujatia

9:28 h. odpočítavanie

9:30 h. ŠTART

  1. Zastávka: Liptovská Kokava

Pred Coop Jednota

10:00 h. príchod

10:09 h. školáci z miestnej základnej školy vítajú cyklistov spevom

10:12 h. pán starosta Julius Poruban praje šťastnú cestu cyklistom

10:15 h. ochutnávka miestnych špecialít z domácej kuchyne

10:20 h. ….ODCHOD

  1. Zastávka: Liptovský Mikuláš – Námestie osloboditeľov

11:30 h. príchod

11:32 h. Privítanie pánom primátorom Ing. Jánom Blcháčom, PhD.

11:35 h. Príhovor Jarky Valčekovej a hostí

11:40 h. Deti zo základných škôl a športových klubov – MFK Tatran, Hokejové talenty

11:50 h. ODCHOD a podpora verejnosti a zamestnancov  úradu aktívnym pripojením sa do pelotónu.

  1. Zastávka: Kúpeľná dvorana Kúpele Lúčky

13:30 h. príchod

13:32 h. privítanie pánom starostom Branislavom Hrbčekom a Marketingovým managerom  kúpeľov Lúčky Mgr. Peter Mičko
13:35 h. príhovor Jarky Valčekovej

13:36 h. slovo generálneho sponzora Sanofi Genzyme

13:40 h. vystúpenie detí ZŠ

13:44 h. občerstvenie

13:50 h. ODCHOD

  1. Zastávka: Dolný Kubín, Mestský úrad, Hviezdoslavovo nám.

15:00 h. príchod  do Dolného Kubína

15:03 h. Campana Batucada

15:10 h. príhovor-privítanie primátorom mesta Dolný Kubín  Mgr. Roman Matejov

15:15 h. vystúpenie miestnych školákov – tanečníkov

15:20 h. Ivan Vojtek Tuli spovedá Tomáša Druckera podpredsedu vlády SR  Richarda Rašiho

15:30 h. slovo má generálny sponzor – Sanofi-Genzyme

15:35 h. Ako bicyklovali celebrity: Tomáš BezdedaPatrícia JarjabkováRasťo Sokol

15:40 h . Hymna podujatia – občerstvenie

16:00 h. presun do priestorov ubytovania Kemp Tília Gäceľ 

Koniec prvej etapy.

22.5. Dolný Kubín – Kemp Tília Gäceľ

2. Etapa 22.5.2018

Program:

8:30 Nakladanie batožiny

8:40 Fúkanie brány

9:00 Štart 2 Etapy

22.5. Dolný Kubín – Kemp Tília Gäceľ

  1. Etapa 22.5.2018

Program:

8:30 Nakladanie batožiny

8:40 Fúkanie brány

9:00 Štart 2 Etapy

  1. Zastávka Terchová

11:00 h. príchod  Terchová

11:03 h. občerstvenie tekutými vitamínmi

11:10 h. príhovor-privítanie starostom Terchovej p. Davidíkom

11:15 h. na fujaru

11:17 h. odchooooood

  1. Zastávka Žilina

12:45 h. príchod  Žilina Úrad ŽSK , Komenského 48

12:48 h. privítanie predsedníčkou VÚC

12:50 h. hudobne číslo HELIGÓNKA

12:55 h. slovo Valčekovej

12:57 h. hymna

13:00 h. ODCHOOOOOD

Akcie pred a počas dojazdu cyklistov:

  • Skúšanie špeciálneho obleku
  • Študenti zdravotnej školy a ich služby
  • Ponuka chránenej dielne Scarabeus
  1. Zastávka Plevník -Drieňové

13:20 h. príchod  Plevník-Drienová

13:23 h. privítanie starostom p. Kremeňom

13:25 h. kultúra s miestnymi deťmi zo ZŠ

13:27 h. doplnenie tekutín

13:30 h. odchooooood

  1. Zastávka Považská Bystrica

14:30 h. príchod  Považská Bystrica

14:33 h. privítanie Ellenou Kukurovou

14:35 h. úvodné slovo primátora

14:37 h. vystúpenie detí Súkromná umelecká škola STELLA

15:00 h. predstavenie miestnej polície a psovodov

15:15 h. predstavenie miestneho judo  klubu

15:30 h. koncert hudobnej skupiny Romana Nadányi band

16:00 h. presun do hotela Podhradie

Koniec druhej etapy.

23.5.2018 Považská Bystrica

  1. Etapa

23.5. Považská Bystrica – Hotel Podhradie

3. Etapa 23.5.2018

Program:

9:30 h. kontrola registrácie, registrácia nezaregistrovaných a odovzdávanie dresov

10:30 h. Nakladanie batožiny

10:40 h. Fúkanie brány

11:00 h. Štart 3. Etapy

  1. Zastávka Trenčianske Teplice

14:30 h. príchod  Trenčianske Teplice

14:33 h. privítanie a príhovor viceprimátorky Moniky Pšenkovej

14:35 h. koncert gitaristov Marek Kotian a Roman Mečiar

15:00 h. slovo celebrít a pacientov o bicyklovani

15:15 h. koncert gitaristov Marek Kotian a Roman Mečiar

16:00 h. presun do Penziónu Lívia

Koniec tretej etapy.

24.5.2018 Piešťany

  1. Etapa

ŠTVRTOK : Trenčianske Teplice Penzión Lívia 

4. Etapa 24.5.2018

Program:

9:30 h. kontrola registrácie, registrácia nezaregistrovaných a odovzdávanie dresov

10:30 h. Nakladanie batožiny

10:40 h. Fúkanie brány

11:00 h. Štart 3. Etapy

  1. Zastávka Trenčín

11:30 h. príchod  Trenčín

11:33 h. privítanie a prianie veľa síl do nasledujúcich kilometrov odovzdá primátor Richard Rybníček

11:36 h. spievajú deti Základnej umeleckej školy

11:42 h. Odchod smer Nové Mesto n. Váhom

  1. Zastávka Nové Mesto nad Váhom

13:00 h. príchod do Nového Mesta n. Váhom

13:02 h. privítanie predstaviteľom mesta

13:05 h. program – krátke vystúpenie spevu a tanca

13:10 h. spevokol s harmonikárom Dolinka

13:40 h. odchod smer Piešťany

  1. Zastávka Piešťany

14:55 h. príchod Piešťany pred Mestský úrad

15:00 h. privítanie predstaviteľmi mesta

15:00 h. krátky kultúrny program

Koniec štvrtej etapy.

24.5.2018 Trnava

  1. Etapa

Piatok: Piešťany Hotel Satelit 

5. Etapa 25.5.2018

Program:

8:00 h. kontrola registrácie, registrácia nezaregistrovaných a odovzdávanie dresov

8,30 h. Nakladanie batožiny

8,40 h. Fúkanie brány

9,00 h. Štart

  1. Zastávka Nitra do Mestského parku – na konci Jesenského ulice

Program:

12:00 h. príchod Nitra

12:02 h. slovo organizátora

12:05 h. vystupuje San Borondon Cyclo Fanfaria. Veselá kopa pouličných muzikantov

12:35 h. Odchod smer Trnava

  1. Zastávka Trnava  Trojičné námestie

Program:

15:10 h. príchod Trnava

15:11 h. slovo usporiadateľa

15:15 h. spieva HS La Rosa

15:45 h. par slov od pacientov o bicyklovaní

15:50 h. spieva Allan Mikušek

16:10 h. odchod do Hotela Barbakan

Koniec piatej etapy.

Sobota:  Trnava Horel Barbakan 

6. Etapa 26.5.2018

 8:00 h. kontrola registrácie, registrácia nezaregistrovaných a odovzdávanie dresov

9:30 h.  Nakladanie batožiny

9:40 h.  Fúkanie brány

10:00 h. Odchod

CIEĽ

26.5.2018 15:00 hodina

Hviezdoslavovo nám. BRATISLAVA

15:00 h. príchod     

15:05 h. Campana Batucada bubnová show

15:10 h. príhovor-privítanie

15:10 h. vystúpenie LAGIOIA 

15:20 h. krátky rozhovor ako bicyklovali pacienti v celej trase

15:30 h. RRC Hydrorock

15:45 h. hymna podujatia